Vánoční turnaj r. 2007 - Opava 27.12.2015

HC Slezan Opava   HC Prostějov   HC Frýdek Místek   HC Krnov

1. HC Slezan Opava „A“          1. HC Slezan Opava  „B¨
2. HC Prostějov „A“                 2. HC Prostějov „B“
3. HC Frýdek Místek „A“         3. HC Frýdek Místek „B“
4. HK Krnov „A“                      4. HK Krnov „B“

1. Turnaj se koná v neděli 27. 12. 2015 na zimním stadionu HC Slezan Opava. Od 10:00 – 17:30. hodin
2. Turnaj je určen pro hráče r. 2007 a mladší a dívky r. 2006.
3. Startovné činí 2 000,- Kč na mužstvo (celkově 4 000,- Kč). Pitný režim zajišťuje pořadatel.
4. Maximální počet hráčů je pořadatelem stanoven na 12+2 z důvodu počtu medailí
5. Každé mužstvo musí mít dvě sady dresů rozdílné barvy (světlé a tmavé). Hráči jednotlivých mužstev jsou povinni nastupovat k utkání v kompletní předepsané výstroji (dle pravidel LH).
6. Hraje se dle platných pravidel ledního hokeje pro soutěže třetích tříd soutěžního a disciplinárního řádu ČSLH s výjimkami uvedenými v těchto propozicích.
(Barevné označení jednotlivých formací není nutné)
7. Hrací doba utkání 3 x 15 minut hrubého času. Přestávky mezi třetinami 3. minuty.
Rozbruslení max. 5 min. Úprava ledu po každém utkání. Střídání dle pravidel minihokeje (letmé, bez přerušení hry). Tresty dle pravidel LH pro soutěž 3. tříd.
8. Systém turnaje: Týmy hrají ve skupině systémem každý s každým.

O konečném pořadí rozhoduje:

a) počet bodů ( výhra 2 , remíza 1 , prohra 0 bodů)
b) při rovnosti bodů vzájemná utkání ( při rovnosti bodů více mužstev minitabulka ze vzájemných utkání a dále nejprve počet bodů, poté skóre dle dispozic dále)
c) celkové skóre (rozdíl vstřelených a obdržených branek)
d) větší počet vstřelených branek
e) v případě rovnosti všech uvedených kritérií rozhodne o pořadí výsledek pořadatelem stanovené dovednostní soutěže nebo los.)

9. Každé družstvo obdrží diplom, pohár, medaile. Individuální hodnocení: z každého družstva bude vyhodnocen nejužitečnější hráč svého týmu
10. V prostorách zimního stadiónu se nachází bufet a restaurace, kde je možné objednat obědy u pana Kupky tel.: 777 247124
11. Další informace na tel. číslech:

720 109 854 – Tomáš Straka – vedoucí družstva
606 288 300 – Karel Frýdl - trenér

ROZPIS TURNAJE

10:00 – 11:00     HC Opava „A“ – HC Krnov „A“                        HC Opava „B“ – HC Krnov „B“
11:00 – 11:15     ÚPRAVA LEDU
11:15 – 12:15     HC Prostějov „A“ – HC Frýdek -Místek „A“      HC Prostějov „B“ – HC Frýdek -Místek „B“
12:15 – 12:30     ÚPRAVA LEDU
12:30 – 13:30    HC Prostějov„A“ – HC Opava „A“                    HC Prostějov„B“ – HC Opava „B“
13:30 – 13:45     ÚPRAVA LEDU
13:45 – 14:45     HC Frýdek Místek „A“ - HC Krnov „A“             HC Frýdek Místek „B“ - HC Krnov „B“
14:45 – 15:00     ÚPRAVA LEDU
15:00 – 16:00     HC Opava „A“ - HC Frýdek-Místek„A“             HC Opava „B“ - HC Frýdek-Místek „B“
16:00 – 16:15     ÚPRAVA LEDU
16:15 – 17:15     HC Krnov „A“ – HC Prostějov „A“                    HC Krnov „B“ – HC Prostějov „B“

17:15 – 17:30     SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ